Sıkça Sorulan Sorular:

Likit İçeriği ve Üretim:

Ürünlerimiz İngiliz Premium markası olup, Premium üretim standartlarına tabii şekilde, tamamen ithal olarak ihraç edilmektedir. İngiltere firma bilgilerimiz için:

https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/15303290/officers

 1. Likitlerinizde hangi malzeme ve bileşenleri kullanıyorsunuz?
 • www.safbuhar.net’den almış olduğunuz Likitium ve diğer markalarımızda tamamı Alman bileşenlerden oluşan VG(GLYCAMED), PG(MERCK) ve Amerika Menşeili Nikotin(ALCHEM, Nic Select) bileşenleri tercih edilmektedir. SALT seri likitlerde ise “Chemnovatic” Nikotin tercih edilmektedir.
 • Normal Seri likitlerde 70/30 VG-PG ve Salt Seri likitlerde 50:50 VG-PG oranları tercih edilmektedir.
 • Likitium normal seri likitler 3-6-9 mg nikotin oranlarına sahipken salt seri likitler 35-50 mg nikotin oranlarına sahiptir. One Puff Man serisi ise %2-%5 yani 20-50 mg şeklindeki salt nikotin oranlarına sahiptirler.

Aroma olarak kendi alanlarında en ünlü markalar olan FDA onaylı TFA, Capella, Inawera, Mom&Pop, Flavour West, Vampire Vape, Reka-n Flavour aromaları kullanılmaktadır.

 1. Likitlerinizde katkı maddesi bulunuyor mu? Hangi tatlandırıcıyı kullanıyorsunuz?
 • Markamız İngiltere menşeili olup, sağlık bakanlığı regülasyonlarına sıkıca bağlı bir şekilde üretimleri yapılmaktadır. Geliştirici olarak yalnızca sıfır kalorili ve FDA onaylı organik tatlandırıcı “Neotame”kullanılmaktadır.
 1. Üretim süreciniz nasıl işliyor?
 • Hijyenik ve profesyonel ortamda özel tariflerle oluşturulan likitlerimiz, gerçek nikotin değerleriyle belirlenen oranlara sahiptir. Fabrikasyon kapaklama ve paketleme işlemleri sonrasında ürünlerimizin dolumu ve etiketlemeleri yapılarak satışa hazır hale getirilmektedir.

Kalite ve Güvence:

 1. Likitlerinizde zararlı katkı maddeleri var mı?
 • Hayır, likitlerimizde zararlı katkı maddeleri bulunmamaktadır. Bir üstteki soru başlığında gerekli cevaplar yazılmıştır.
 1. Likitlerinizin son kullanma tarihi nedir?
 • Raf ömrü iki yıldır; serin, karanlık bir ortamda saklanması önerilir. İlk 3 ayda tüketilmesi, buharlamanız için tazelik sağlar.
 1. Likitium ve One Puff Man Premium bir e-likit markası mıdır?
 • Likitium ve One Puff Man premium elektronik sigara likiti markalarıdır. İngiltere menşeili olup, Romanya’da “SteamOK WhiteLabelling firması tarafından, tamamen premium üretim şartlarına ve içeriklere sahip olarak piyasaya arz edilmektedir.

Sipariş ve Teslimat:

 1. Siparişim ne zaman teslim edilir?
 • Siparişler ödemeleri alınıp, onaylandıktan sonra genellikle aynı gün kargoya verilmekte(Bu süreç yoğunluğa bağlı olarak 48 saate uzayabilir), en geç 2 iş günü içinde teslimat sağlanmaktadır. Hafta sonu verilen siparişlerde süre 4 iş gününe çıkabilir.
 1. Hangi kargo firması kullanılıyor?
 • MNG Kargo tercih edilmekte; kargo takip numaraları aynı günün akşamında mail olarak müşterilerimize iletilmektedir.

Ödeme ve İletişim:

 1. Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?
 • Şu anda sadece EFT, Kredi Kartı ve havaleyi kabul etmekteyiz. Yakın zamanda kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri de olacaktır.
 1. Nasıl iletişim kurabilirim?
 • Telefon numaramızı sitemizde bulabilir veya online destek bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinden Instagram, Telegram ve Facebook’tan bize ulaşabilirsiniz.

İade İşlemleri

 1. İade kabul ediyor musunuz?

-Yalnızca hatalı gönderimler veya birkaç benzer istisnai durumlar haricinde iadeler kabul edilmemektedir. Eğer istenirse ve elzem ise kargo ücreti karşılanıp tarafımıza hiç kullanılmamış olarak gönderilen ürünlerin tarafımızca incelemesi yapılıp iadesi gerçekleşebilir. Detaylı bilgi için Online Destek kanalımıza yazınız.